Hydro Whey Zero - absolútny víťaz

05 October 2016

Pridané: 08:45, 5.10.2016
Počet zobrazení: 2611

Ak sa snažíte o nárast svalovej hmoty alebo o redukciu telesného tuku, užívanie srvátkového bielkovinového hydrolyzátu po tréningu je pre vás tým najlepším riešením.

Hydro Whey Zero - absolútny víťaz

Hydro Whey Zero

Proteíny sú základné stavebné kamene nášho organizmu, zdroj živín tvorený aminokyselinami produkovaný našim telom a získavaný z vonkajších zdrojov, ktoré potrebujete užívať každý deň, aby ste zabezpečili správnu funkciu vášho tela. Prispievajú k udržaniu svalov počas tréningu, diéty a každodenného života. Väčší príjem bielkovín potrebujete, ak pravidelne cvičíte, snažíte sa o nárast svalov alebo v starobe.

Hydrolyzovaná forma je najrýchlejšie sa vstrebávajúci zdroj bielkovín z pomedzi srvátkových proteínov. Má najvyššiu biologickú využiteľnosť, čo znamená, že telo ju dokáže využiť v najlepšom možnom pomere. Je vyrobená z hydrolyzovaného srvátkového koncentrátu alebo izolátu, ktorý je ešte viac rozštiepený na menšie jednotky. Vaše telo tak spracováva kratšie peptidové reťazce a to je dôvod, prečo sa vstrebáva oveľa rýchlejšie.

Ak by sme chceli vyhlásiť absolútneho šampióna v kategórii práškových proteínových doplnkov, ocenenie by samozrejme získal... Hydro Whey Zero, ktorý je čistý ako sneh a rýchly ako blesk!

Hydro Whey Zero je hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát s obsahom bielkovin až 92%, ktorý sa vďaka hydrolyzácii dostane do vašich svalov rýchlosťou svetla. Prakticky poskytuje okamžité naplnenie aminokyselinami. Je bez laktózy a gluténu, bez pridaného cukru. Hydro Whey Zero má nízky obsah sacharidov a tuku a nezadržiava žiadnu vodu, čo z neho robí dobrú voľbu počas súťažnej prípravy alebo dokonca samotnej súťaže. Pridané aminokyseliny prispievajú k rýchlejšej regenerácii svalov a znižujú ich bolesť.

Je to najčistejší proteínový prášok pre najzanietenejších športovcov - na dosiahnutie najlepších výsledkov.

Pridaný L-arginín pomáha živinám lepšie sa dostať do svalov a odstraňovať nežiadúce látky, ktoré vznikajú počas tréningu, a tým sa stáva regenerácia ešte efektívnejšia.

Vyberte si vašu obľúbenú príchuť: čerešňa-banán (Cherry-banana), vanilka-škorica (Vanilla-cinnamon), tropické ovocie (Tropical fruit), čokoláda-oriešok (Chocolate-hazelnut)

BioTechUSA

Teraz v akciovej cene:

Hydro Whey Zero - akcia

 
Táto stránka používa cookies. Viac info