blank

Ginkgo Biloba + Lecithin - 90 kapsúl (EXP)

Ginkgo Biloba + Lecithin  - 90 kapsúl (EXP)

JEDNA KAPSULA OBSAHUJE 60 mg EXTRAKTU Z GINKGO BILOBY A 1000 mg LECITÍNU.

  • Cena: 7,26 € s DPH
  • Pred zľavou: 12,10 €
  • Zľava: 40%

Dostupnosť: Nie je na sklade

Výrobca: BioTech USA

DÁTUM EXSPIRÁCIE 13.4.2019

Ginkgo Biloba je bezpečná, klinicky overená liečivá bylina, ktorá podporuje duševnú sviežosť. Zlepšuje zásobovanie mozgu krvou, zlepšuje pamäť, preto pomáha pri učení naspamäť, respektíve pri liečení ochorení súvisiacich s mozgom napr. zmätenosť, závraty. Nielen na duševnú výkonnosť má blahodarný účinok. Okrem iného stimuluje látkovú výmenu, zlepšuje aj prekrvenie končatín, a je aj silným antioxidantom, teda efektívne pôsobí na regeneráciu buniek a viaže škodlivé voľné radikály.

Lecitín pomáha zmiešať telesný tuk s telesnou tekutinou. Následkom toho sa tuk ľahko vylučuje z organizmu, ani vnútorný tuk, ktorý zaútočí na vnútorné organy mu nemôže odolať. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí, že znižuje hladinu cholesterolu, prečisťuje steny ciev, posilňuje srdcový sval a podporuje aj správne fungovanie nervového systému.

Balenie: 90 kapsúl (90 dávok)

Dávkovanie: Denne 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Zloženie: lecitín zo sójového oleja (56,5%) , kapsula [želatína, zvlhčovadlo (glycerol), purifikovaná voda, farbivo (oxid železa)], nosič (sójový olej), extrakt z listov Ginkgo Biloba (3,4%), leštiaca látka (biely včelí vosk), antioxidant (DL-alfa-tokoferol).

Charakteristické látky v dennej dávke
Denná dávka: 1 kapsula / Počet dávok v balení: 90
  1 kapsula RVH%*
1 kapsula
Ginkgo biloba (extrakt z listov)
- z toho flavonoidné glykozidy
- z toho terpénové laktóny
60 mg
14,4 mg
3,6 mg
**
**
**
Lecitín 1000 mg **
*RVH: Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem dospelého (8400 kJ/2000 kcal).
**: RVH nie je stanovené.

Upozornenie: Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred užívaním prípravku sa poraďte so svojim lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu.

Skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5–25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Alternatívne produkty

 
Táto stránka používa cookies. Viac info