blank

Výhercovia aprílovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.4.2018 do 30.4.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.5.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 30.5.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Zajíček J.
2. výherca - Orban O.
3. výherca - Menyhart Z.

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Priečinský J.
2. výherca - Kratochvíla K.
3. výherca - Pivovarník K.

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Pál M.
2. výherca - Bednárik O.
3. výherca - Valach R.

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Očenášová E.
2. výherca - Grendel Ľ.
3. výherca - Hric J.

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Vágaiová R.
2. výherca - Eliáš L.
3. výherca - Meszárosová E.

Košice OPTIMA
1. výherca - Gedeon P.
2. výherca - Szakálová A.
3. výherca - Kobulárová E.

Košice TESCO
1. výherca - Kurciník Ľ.
2. výherca - Šimák J.
3. výherca - Sedlák M.

Levice DITURIA SC
1. výherca - Výboštek R.
2. výherca - Antalík R.
3. výherca - Benko Š.

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Gecelovský A.
2. výherca - Gerát J.
3. výherca - Líška M.

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Cibula V.
2. výherca - Vámošová K.
3. výherca - Gubiš Ľ.

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Rovný M.
2. výherca - Benica T.
3. výherca - Fúčeľa M.

Nitra OC MAX
1. výherca - Pavlik J.
2. výherca - Sokolová R.
3. výherca - Lahučký P.

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Frunyo V.
2. výherca - Kovacsova K.
3. výherca - Langer A.

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Bernátová P.
2. výherca - Plačko D.
3. výherca - Markusová I.

Poprad OC FORUM
1. výherca - Mudrák P.
2. výherca - Gažúr M.
3. výherca - Lapšanská M.

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Hrnčiar S.
2. výherca - Paganíková J.
3. výherca - Tamáši K.

Prešov OC Eperia
1. výherca - Klembara M.
2. výherca - Tešla L.

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Spevár J.
2. výherca - Balašková L.
3. výherca - Drienovská Z.

Trenčín OC MAX
1. výherca - Božík M.
2. výherca - Radosa R.
3. výherca - Koszeghy F.

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Sokol D.
2. výherca - Magulová S.
3. výherca - Link P.

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Kosová I.
2. výherca - Zelinová M.
3. výherca - Krnáč P.

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Margen P.
2. výherca - Danková A.
3. výherca - Matúšková L.

 
Táto stránka používa cookies. Viac info