Výhercovia decembrovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.12.2017 do 31.12.2017. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať Calcium Zinc Magnesium - 100 tabliet. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 4.12.2017. Výhercovia si môžu cenu prevziať v tej predajni BioTech USA, v ktorej odovzdali anketový lístok.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Marek Kolenčik, Záhorská Bystrica
2. výherca - Vladko Barinka, Malacky
3. výherca - Manish Kailakhura, Bratislava

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Oliver Marko, Bratislava
2. výherca - Anna Bednáriková, Bratislava
3. výherca - Peter Farkaš, Bratislava

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Ladislav Šiša, Bratislava
2. výherca - František Feščák, Sabinov
3. výherca - Antónia Fufalová, Pezinok

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Ludovit Grendel, Revúca
2. výherca - Samuel Galivič, Banská Bystrica
3. výherca - Romana Pôbiš, Banská Bystrica

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Alexander Krajcsovics, Dunajská Streda
2. výherca - Renáta Kášová, Dunajská Streda
3. výherca - Adriana Takňacsová, Diakovce

Košice OPTIMA
1. výherca - Štefan Černák, Rožňava
2. výherca - Luděk Varga, Košice
3. výherca - Andrea Szakálová, Košice

Košice TESCO
1. výherca - Jozef Mačala, Košice
2. výherca - Ivana Martiniaková, Košice
3. výherca - Ľubomír Kurciník, Košice

Levice DITURIA SC
1. výherca - Veronika Zajková, Rybník
2. výherca - Miloš Lenart, Hronské Kosihy
3. výherca - Miloš Pavlovič, Levice

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Maroš Kováč, Liptovský Mikuláš
2. výherca - Michal Kvetko, Ralhovské Bystré
3. výherca - Eva Kútiková, Brezno

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Jela Karášeková, Lučenec
2. výherca - Miroslav Očovai, Rapovce
3. výherca - Miroslav Baláž, Radzovce

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Roman Jelenský, Dolný Kubín
2. výherca - Dominik Kysela, Martin
3. výherca - Emanuel Omámik, Martin

Nitra OC MAX
1. výherca - Miroslava Horecká, Nitra
2. výherca - Adam Gregorička, Dubnica nad Váhom
3. výherca - Lenka Kraváriková, Nitra

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Robert Kusý, Štúrovo
2. výherca - Tomáš Kečkéš, Nové Zámky
3. výherca - Peter Ďurika, Nesvady

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Tibor Marcinek, Piešťany
2. výherca - Marek Šintál, Veselé
3. výherca - Peter Zemanik, Modrová

Poprad OC FORUM
1. výherca - Peter Mudrák, Poprad
2. výherca - Ján Šulík, Poprad
3. výherca - Samuel Šoltys, Bardejov

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Michal Michálek, Považská Bystrica
2. výherca - Kristián Tomášik, Považská Bystrica
3. výherca - Alexander Zbýň, Považská Bystrica

Prešov OC Eperia
1. výherca - Adam Lysý, Prešov
2. výherca - Erik Stach, Záhradné
3. výherca - Daniel Labuško, Prešov

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Bohuš Ľuboš, Prievidza
2. výherca - Martin Chyla, Prievidza
3. výherca - Prišticová Judita, Handlová

Trenčín OC MAX
1. výherca - Martin Krajčovič, Trenčín
2. výherca - Martina Zacharová, Trenčín
3. výherca - Marek Cverenkár, Horná Súča

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Dáša Balalová, Brestovany
2. výherca - Tomáš Mitošinka, Trnava
3. výherca - Klaudia Kopčániová, Trnava

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Andrej Kandráč, Zvolen
2. výherca - Mária Valovičová, Zvolen
3. výherca - Božena Bojnová, Zvolen

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Lenka Mikáčová, Žilina
2. výherca - Mário Kaník, Trstená
3. výherca - Michal Vojtáš, Trenčín

 
Táto stránka používa cookies. Viac info