Výhercovia februárovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.2.2018 do 28.2.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 1.3.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 31.3.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Barinka Vlado
2. výherca - Botló Dominik
3. výherca - Nedbalová Martina

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Martiš Marian
2. výherca - Feščák František
3. výherca - Okluhlicová Lenka

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Hric Ján
2. výherca - Galovič Samuel
3. výherca - Hraško Matúš

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Krecskó Szabolcs
2. výherca - Sátor Adam
3. výherca - Szekácsová Monika

Košice OPTIMA
1. výherca - Suč Gabriel
2. výherca - Gdovičinová Soňa
3. výherca - Bartošová Monika

Košice TESCO
1. výherca - Zabolyová Štefánia
2. výherca - Melišek Jozef
3. výherca - Šimková Lenka

Levice DITURIA SC
1. výherca - Ambruš Vladimír
2. výherca - Veselovský Vladimír
3. výherca - Kršáková Jana

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Magura Jaroslav
2. výherca - Mitašová Petra
3. výherca - Vyparina Filip

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Adamove Miroslav
2. výherca - Zvaríková Silvia
3. výherca - Halaj Jaroslav

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Valičková Michaela
2. výherca - Hudák Ján
3. výherca - Tothová Dominika

Nitra OC MAX
1. výherca - Ilavský Rastislav
2. výherca - Silektisová Mária
3. výherca - Eliáš Michal

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Štefaniková Monika
2. výherca - Bolemant Norbert
3. výherca - Macák Michal

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Kamačayová Eva
2. výherca - Murinová Kristína
3. výherca - Bielný Marián

Poprad OC FORUM
1. výherca - Chmel Branislav
2. výherca - Šulík Ján
3. výherca - Turček Branislav

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Harvánek Kamil
2. výherca - Mikulová Helena
3. výherca - Remišová Andrea

Prešov OC Eperia
1. výherca - Olejárová Erika
2. výherca - Karabinošová Tamara
3. výherca - Petrás Ján

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Rudzan Ľubomír
2. výherca - Borková Astéria
3. výherca - Vargová Silvia

Trenčín OC MAX
1. výherca - Michalec Marek
2. výherca - Chvojková Silvia
3. výherca - Ondrišák Rudolf

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Mitošinka Tomáš
2. výherca - Tisoň Ondrej
3. výherca - Remiášová Jana

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Moravčík Libor
2. výherca - Rehorčíková Hana
3. výherca - Laššák Ivan

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Vráblová Jana
2. výherca - Jaššová Kristína
3. výherca - Belák Patrik

 
Táto stránka používa cookies. Viac info