Výhercovia januárovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.1.2018 do 31.1.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 1.2.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 28.2.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - František Feščák
2. výherca - Miroslav Šimun 
3. výherca - Vladimír Mališ

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Jaroslav Molčan

Banská Bystrica EUROPA SC

1. výherca - Mária Valovičová
2. výherca - Peter Modrý
3. výherca - Zuzana Marincinová

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Štefan Csontos
2. výherca - Ildikó Ferenci
3. výherca - Milan Šnírer

Košice OPTIMA
1. výherca - Radko Sabo
2. výherca - Štefan Černák
3. výherca - Peter Gedeon

Košice TESCO
1. výherca - Jozef Mačala
2. výherca - Zoltán Grešo
3. výherca - Alžbeta Jurčišinová

Levice DITURIA SC
1. výherca - Roman Boldiš
2. výherca - Miroslav Múka
3. výherca - Mária Bátovská

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Mária Schenková
2. výherca - Lenka Cibuľová
3. výherca - Stanislav Mikuš

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Ľudovít Gubiš
2. výherca - Gabriela Janšová
3. výherca - Vladimír Urbašík

Nitra OC MAX
1. výherca - Ivan Benedikovič
2. výherca - Zuzana Hollá
3. výherca - Miroslava Horecká

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Peter Ďurika
2. výherca - David Tadanai
3. výherca - Adam Holub

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Katarína Janíčková
2. výherca - Eva Kamačayová
3. výherca - Petra Miezgová

Poprad OC FORUM
1. výherca - Patrik Užák
2. výherca - Peter Mudrák
3. výherca - Marek Smyk

Považská Bystrica
1. výherca - Miroslav Bellay
2. výherca - Juraj Pauer
3. výherca - Michal Janoška

Trenčín OC MAX
1. výherca - Vladimír Mráz
2. výherca - Silvia Chvojková
3. výherca - Štefan Žuffa

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Ondrej Tisoň
2. výherca - Jana Remiášová
3. výherca - Milan Vysnyai

Zvolen EUROPA SC
1. výherca - Martin Topolan
2. výherca - Peter Krnač
3. výherca - Hana Rohovčíková

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Karol Šamaj
2. výherca - Ivan Fritz
3. výherca - Dávid Hruboš

 
Táto stránka používa cookies. Viac info