blank

Výhercovia júlovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.7.2018 do 31.7.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 31.7.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 31.8.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Matuský M.
2. výherca - Kostka P.
3. výherca - Antalec J.

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Ižo R.
2. výherca - Farkaš P.
3. výherca - Bieliková J.

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Beníková L.
2. výherca - Kabašta J.
3. výherca - Jarkovská K.

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Rajnohová D.
2. výherca - Matejová A.
3. výherca - Ďuroš M.

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Mészáros I.
2. výherca - Véghová A.
3. výherca - Kohútová Z.

Košice OPTIMA
1. výherca - Ľačik M.
2. výherca - Gedeon P.
3. výherca - Fečkanin P.

Košice TESCO
1. výherca - Hrčár M.
2. výherca - Rozik M.
3. výherca - Krafčíková Z.

Levice DITURIA SC
1. výherca - Maťo D.
2. výherca - Veselovský V.
3. výherca - Benko Š.

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Glemba S.
2. výherca - Ševčík V.
3. výherca - Slačka J.

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Bella R.
2. výherca - Činčík L.
3. výherca - Hodul R.

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Sopóci F.
2. výherca - Janíčková M.
3. výherca - Kuzmányová L.

Nitra OC MAX
1. výherca - Jenisová E.
2. výherca - Kukučka M.
3. výherca - Viniciová V.

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Novotný M.
2. výherca - Vicenová M.
3. výherca - Vacko T.

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Kotleba M.
2. výherca - Mičková J.
3. výherca - Pevný R.

Poprad OC FORUM
1. výherca - Mizigar M.
2. výherca - Šlosárová S.
3. výherca - Bobula D.

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Duda J.
2. výherca - Jamrich D.
3. výherca - Pauer J.

Prešov OC Eperia
1. výherca - Kmec R.
2. výherca - Kentoš P.
3. výherca - Vingáliková K.

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Kováč M.
2. výherca - Mitaš R.
3. výherca - Chyla M.

Trenčín OC MAX
1. výherca - Sláviková J.
2. výherca - Cverenkár M.
3. výherca - Dobrodenka P.

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Bartoš A.
2. výherca - Hanák G.
3. výherca - Racho R.

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Jamrich P.
2. výherca - Koreň V.
3. výherca - Mikulčík P.

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Jurík Š.
2. výherca - Hodas T.
3. výherca - Hlušková D.

 
Táto stránka používa cookies. Viac info