blank

Výhercovia júnovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.6.2018 do 30.6.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 30.6.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 31.7.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Hajzoch R.
2. výherca - Barinka V.
3. výherca - Holečka P.

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Boroš E.
2. výherca - Petrík O.
3. výherca - Vlček P.

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Feščák F.
2. výherca - Franc P.
3. výherca - Bednárik O.

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Očenáš V.
2. výherca - Petrovič M.
3. výherca - Rákoš J.

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Derzsi Z.
2. výherca - Husvéth J.
3. výherca - Lelkes J.

Košice OPTIMA
1. výherca - Kozák P.
2. výherca - Vaško P.
3. výherca - Tomková K.

Košice TESCO
1. výherca - Rega M.
2. výherca - Sivec A.
3. výherca - Vozárik L.

Levice DITURIA SC
1. výherca - Hajko J.
2. výherca - Barancová K.
3. výherca - Kiss T.

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Kropuch J.
2. výherca - Šrolová I.
3. výherca - Shwartz M.

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Hajtmanová M.
2. výherca - Kocúrová S.
3. výherca - Tomi J.

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Tuma V.
2. výherca - Laktišová P.
3. výherca - Chleben M.

Nitra OC MAX
1. výherca - Horecká M.
2. výherca - Brezniak J.
3. výherca - Némethová E.

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Majtánová I.
2. výherca - Kálmán T.
3. výherca - Fellner N.

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Mičková J.
2. výherca - Brešťanský M.
3. výherca - Jankech A.

Poprad OC FORUM
1. výherca - Mižigar M.
2. výherca - Lapšanská M.
3. výherca - Šlosárová S.

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Torda M.
2. výherca - Matušík M.
3. výherca - Kališíková S.

Prešov OC Eperia
1. výherca - Stankovičová J.
2. výherca - Majerník J.
3. výherca - Krónerová K.

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Mitaš R.
2. výherca - Pánisová M.
3. výherca - Pastorok N.

Trenčín OC MAX
1. výherca - Gabčo J.
2. výherca - Komoni D.
3. výherca - Makovec Z.

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Aleksi D.
2. výherca - Cisár M.
3. výherca - Ráczová B.

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Novodomská E.
2. výherca - Hraško M.
3. výherca - Mackovič J.

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Bouzková D.
2. výherca - Tichý M.
3. výherca - Sliviaková P.

 
Táto stránka používa cookies. Viac info