blank

Výhercovia májovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.5.2018 do 31.5.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 31.5.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 30.6.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Hrachovský M.
2. výherca - Haluška M.
3. výherca - Zgalikovič V.

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Hanák P.
2. výherca - Bednárik O.
3. výherca - Kovács P.

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Feščák F.
2. výherca - Jeník L.
3. výherca - Bednáriková A.

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Rohárová K.
2. výherca - Herdová A.
3. výherca - Skibickij I.

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Rosztovics N.
2. výherca - Dvoráková H.
3. výherca - Csölle D.

Košice OPTIMA
1. výherca - Chovanová L.
2. výherca - Vaško P.
3. výherca - Novitzky M.

Košice TESCO
1. výherca - Želinská L.
2. výherca - Mesíková N.
3. výherca - Makara P.

Levice DITURIA SC
1. výherca - Bátovský M.
2. výherca - Mališková V.
3. výherca - Mrázová K.

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Petrušková A.
2. výherca - Klepáčová D.
3. výherca - Mikuš S.

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Mag E.
2. výherca - Červenák J.
3. výherca - Olšiaková M.

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Hulej I.
2. výherca - Muchová V.
3. výherca - Noll L.

Nitra OC MAX
1. výherca - Šuraba P.
2. výherca - Širilla M.
3. výherca - Špaňúr J.

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Rosová D.
2. výherca - Kurczová E.
3. výherca - Kiss K.

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Bednár P.
2. výherca - Bilený M.
3. výherca - Mičková J.

Poprad OC FORUM
1. výherca - Mižigar M.
2. výherca - Štrauch A.
3. výherca - Rušin D.

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Gáborová G.
2. výherca - Janoška M.
3. výherca - Ďurec L.

Prešov OC Eperia
1. výherca - Germekova D.
2. výherca - Lorinc O.
3. výherca - Valentová V.

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Pazdera P.
2. výherca - Oprenčák M.
3. výherca - Gontková S.

Trenčín OC MAX
1. výherca - Šubertová M.
2. výherca - Jánošík Ľ.
3. výherca - Bartoš P.

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Šabo M.
2. výherca - Hudec M.
3. výherca - Püshpöky M.

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Valovičová M.
2. výherca - Pohanka K.
3. výherca - Šulek R.

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Prášilová J.
2. výherca - Brezani A.
3. výherca - Danková A.

 
Táto stránka používa cookies. Viac info