Výhercovia marcovej súťaže

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.3.2018 do 31.3.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu, alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 31.3.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 30.4.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Gromovská Betka
2. výherca - Martiš Marián
3. výherca - Miloševič Milan

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Hrotko Richard
2. výherca - Kmeťo Eduard
3. výherca - Kováčová Katarína

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Chomist Marek
2. výherca - Peško Roman
3. výherca - Feščák František

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Očenášová Eva
2. výherca - Hríbik Ivan
3. výherca - Petrovič Milan

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Karácsonyová Zlata
2. výherca - Macková Mária
3. výherca - Pálfyová Ildikó

Košice OPTIMA
1. výherca - Prochyra Erik
2. výherca - Kažimír Ondrej
3. výherca - Pástor Jozef

Košice TESCO
1. výherca - Gedeon Peter
2. výherca - Anderovská Martina
3. výherca - Žipaj Lukáš

Levice DITURIA SC
1. výherca - Kepko Ján
2. výherca - Lehocká Barbora
3. výherca - Smyček Lukáš

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Jančok Július
2. výherca - Vajduľák Tomáš
3. výherca - Libičová Eva

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Iskrová Zuzana
2. výherca - Horváth Gábor
3. výherca - Gondová Soňa

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Štiavnická Anna
2. výherca - Kuchľán Richard
3. výherca - Tegdová Jana

Nitra OC MAX
1. výherca - Gregorička Adam
2. výherca - Silektisová Mária
3. výherca - Nosian Juraj

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Kiss Karol
2. výherca - Klačan Richard
3. výherca - Fabyla Marián

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Bilený Marián
2. výherca - Kamačajová Eva
3. výherca - Murínová Kristína

Poprad OC FORUM
1. výherca - Šurina Peter
2. výherca - Kubajda Milan
3. výherca - Gažúr Marek

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Kocian Jozef
2. výherca - Bejdák Tomáš
3. výherca - Bolčeková Dominika

Prešov OC Eperia
1. výherca - Bašista David
2. výherca - Humeňanský Patrik
3. výherca - Horváth Michal

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Buková Andrea
2. výherca - Talianová Jana
3. výherca - Šipek Martin

Trenčín OC MAX
1. výherca - Urbančoková Ivana
2. výherca - Petrušková Monika
3. výherca - Pavleová Michaela

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Kodýtek Lukáš
2. výherca - Miho Peter
3. výherca - Šurina Peter

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Varsová Michaela
2. výherca - Ratkovský Patrik
3. výherca - Pohanka Karol

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Dobroň Lukáš
2. výherca - Šullová Anna
3. výherca - Ježo Martin

 
Táto stránka používa cookies. Viac info