blank

Výhercovia októbrovej súťaže

Upozornenie: Z dôvodu inventúry budú objednávky prijaté od 28.12.2018 po 12:00 do 3.1.2019 vybavované postupne od piatku 4.1.2019.
Ďakujeme za pochopenie.

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.10.2018 do 31.10.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu a nakúpil nad 5 € alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 2.11.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 30.11.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Pavlovský F.
2. výherca - Dvorská M.
3. výherca - Bitterová M.

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Čverčeková V.
2. výherca - Vlček P.
3. výherca - Farkaš P.

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Jarkovská K.
2. výherca - Ruman D.
3. výherca - Magová S.

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Očenáš V.
2. výherca - Horváthová E.
3. výherca - Valová M.

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Lukácsová M.
2. výherca - Peller M.
3. výherca - Kardos I.

Košice OPTIMA
1. výherca - Guľvášová V.
2. výherca - Beňo J.
3. výherca - Dzurik A.

Košice TESCO
1. výherca - Cipková H.
2. výherca - Jarema M.
3. výherca - Harach P.

Levice DITURIA SC
1. výherca - Palovčíková M.
2. výherca - Smarž P.
3. výherca - Vyskočil M.

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Pivko Ľ.
2. výherca - Kováč M.
3. výherca - Hošalova L.

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Franek T.
2. výherca - Kováč M.
3. výherca - Halaj J.

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Pacera A.
2. výherca - Repasky I.
3. výherca - Borcovanová D.

Nitra OC MAX
1. výherca - Kiss M.
2. výherca - Eliáš M.
3. výherca - Fintová Z.

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Ludas K.
2. výherca - Novotný M.
3. výherca - Šimunková K.

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Mičková J.
2. výherca - Karabová A.
3. výherca - Bilený M.

Poprad OC FORUM
1. výherca - Bobula D.
2. výherca - Kövér D.
3. výherca - Fujka M.

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Barenčík P.
2. výherca - Kinderwajová V.
3. výherca - Hutňanová Z.

Prešov OC Eperia
1. výherca - Amrich J.
2. výherca - Botková N.
3. výherca - Vojkuvková M.

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Šnirc A.
2. výherca - Svrček M.
3. výherca - Banašová N.

Trenčín OC MAX
1. výherca - Žuffa Š.
2. výherca - Hološko P.
3. výherca - Duras M.

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Závodný J.
2. výherca - Jánoška M.
3. výherca - Kucharčíková E.

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Vígľašský M.
2. výherca - Hodasi A.
3. výherca - Pohanka K.

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Csik A.
2. výherca - Sliviaková P.
3. výherca - Suríková K.

 
Táto stránka používa cookies. Viac info