blank

Výhercovia septembrovej súťaže

Upozornenie: Z dôvodu inventúry budú objednávky prijaté od 28.12.2018 po 12:00 do 3.1.2019 vybavované postupne od piatku 4.1.2019.
Ďakujeme za pochopenie.

Súťaž prebiehala v predajniach BioTech USA Šport Život Zdravie Centrum od 1.9.2018 do 30.9.2018. Do súťaže sa mohol zapojiť každý zákazník, ktorý má už našu zákaznícku kartu alebo urobil jednorazový nákup nad 30 € a následne získal zákaznícku kartu, vyplnil anketový lístok a tým mal možnosť získať poukážku na nákup v hodnote 10 €. Počet anketových lístkov na jedného zákazníka nebol obmedzený. V každej predajni sa žrebovali traja výhercovia.

Žrebovanie sa uskutočnilo 1.10.2018. Výhercovia poukážku obdržia poštou a môžu ju uplatniť v ktorejkoľvek z 22 predajní BioTechUSA na Slovensku do 31.10.2018.

Výhercom srdečne blahoželáme!

Zoznam výhercov podľa predajní:

Bratislava BORY
1. výherca - Mikletič T.
2. výherca - Klešč I.
3. výherca - Gašparík L.

Bratislava TESCO EXTRA PETRŽALKA
1. výherca - Malý O.
2. výherca - Blašková J.
3. výherca - Mandúch J.

Bratislava HM TESCO ZLATÉ PIESKY
1. výherca - Bednáriková A.
2. výherca - Rigo M.
3. výherca - Feščák F.

Banská Bystrica EUROPA SC
1. výherca - Donoval V.
2. výherca - Kráľ J.
3. výherca - Očovský V.

Dunajská Streda ZOC MAX
1. výherca - Dvorák T.
2. výherca - Tóth B.
3. výherca - Sidó P.

Košice OPTIMA
1. výherca - Kozelová V.
2. výherca - Škultéty R.
3. výherca - Juhászová S.

Košice TESCO
1. výherca - Harach P.
2. výherca - Dvoráček L.
3. výherca - Anderovská M.

Levice DITURIA SC
1. výherca - Peťková A.
2. výherca - Košut Š.
3. výherca - Lenart M.

Liptovský Mikuláš RGB LIPTOV
1. výherca - Geroč M.
2. výherca - Mik P.
3. výherca - Kováč M.

Lučenec OC GALÉRIA
1. výherca - Gladišová T.
2. výherca - Kelová L.
3. výherca - Gubiš Ľ.

Martin TULIP CENTER
1. výherca - Lapšanský S.
2. výherca - Moravčík M.
3. výherca - Hudák J.

Nitra OC MAX
1. výherca - Horecká M.
2. výherca - Mikušová D.
3. výherca - Čulák M.

Nové Zámky AQUARIO SC
1. výherca - Nagyová D.
2. výherca - Kakurda M.
3. výherca - Solárová D.

Piešťany AUPARK SC
1. výherca - Karabová A.
2. výherca - Adamčík D.
3. výherca - Machajová P.

Poprad OC FORUM
1. výherca - Lapšanská M.
2. výherca - Gažúr M.
3. výherca - Bobula D.

Považská Bystrica M Park
1. výherca - Šadláková J.
2. výherca - Mrvečka I.
3. výherca - Michálek M.

Prešov OC Eperia
1. výherca - Verčimáková N.
2. výherca - Lukáč Ľ.
3. výherca - Príhoda M.

Prievidza OC KORZO
1. výherca - Danihelová K.
2. výherca - Uhrín G.
3. výherca - Kováč M.

Trenčín OC MAX
1. výherca - Bukovčíková R.
2. výherca - Jančár M.
3. výherca - Kollár P.

Trnava CITY ARENA
1. výherca - Mačada D.
2. výherca - Eliáš M.
3. výherca - Molnár R.

Zvolen ZVOLENSKÁ EURÓPA SC
1. výherca - Jánošová K.
2. výherca - Kukučka R.
3. výherca - Hodási A.

Žilina OC MIRAGE
1. výherca - Danková A.
2. výherca - Šupejová L.
3. výherca - Mičic T.

 
Táto stránka používa cookies. Viac info